KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 12156561
nr 1215 6561
Akvareller
2 st, Krawe, Modeller, signerad. 15x11,36x28
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 november 2018
kl 18:19:19
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr